1.5.2011



Cena společnosti Kanadské sruby Tábor
Rovina IV.kat. - 2400m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

8

DAMONIE, 4 / Vendula Korečková

55

V. LEHCE

 

2.

4

AZIAK, 6 / ž. Petr Foret

59

4

 

3.

9

WAHIGH, 4 / ž. Radek Koplík 4

59,5

2 1/4

 

4.

10

RIVER SPEED(GER), 7 / ž. Jiří Chaloupka

58

krk

 

5.

5

LYNETTE, 4 / Jan Verner

56

6

 

6.

1

CARIO, 4 / ž. Milan Zatloukal

59

3 3/4

 

7.

3

ODER(POL), 5 / am. Petra Hrubá

56

6

 

8.

2

VAXALTA, 4 / Tomáš Vraj

56

6

 

9.

6

MOVIE STAR(POL*), 5 / am. Jitka Kafková

52

7

 


Memoriál Václava Špačka
Rovina V.kat. - 1600m
3letí

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

6

SIR INSTINCT, 3 / ž. Jiří Chaloupka

58

BOJ

 

2.

4

VIA MIA, 3 / Jan Verner

56,5

1.2

 

3.

5

HIGH STORM, 3 / ž. Jaromír Šafář 2

62

2 1/4

 

4.

7

ERAGON, 3 / Vendula Korečková

56,5

4

 

5.

3

LIMANOWA, 3 / Ondřej Velek

57

2 1/4

 

6.

8

LATY, 3 / ž. Milan Zatloukal

57

1 3/4

 

7.

2

KOSTER, 3 / Miroslava Přibylová

55,5

5

 


Steeplechase GE MONEY BANK
Steeplechase IV.kat. - 3600m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

8

VESPEHAR, 5 / ž. Josef Váňa 3

69

V. LEHCE

 

2.

7

WELL MAN(GER), 7 / Josef Sovka

67,5

9

 

3.

6

GREEK SUN, 8 / ž. Marcel Novák

70

8

 

4.

4

BANZAI(GER), 7 / Martin Liška

67,5

4

 

5.

11

AZTEKE(GER), 6 / Vladimír Verner

68,5

7

 

6.

5

MAGIC BLADE(GER), 9 / žk. Adam Čmiel

68,5

daleko

 

Z

3

ASISTENT, 7 / ž. Luboš Urbánek

71

 

 

Z

1

PIPISTRELLO(GER), 6 / Barbora Málková

70,5

 

 

Z

13

ELECTRIC LIFE, 4 / Ondřej Velek

60

 

 

Z

9

ORANZOVY EXPRES(POL*), 5 / ž. Michal Köhl

70

 

 

ZN

10

LUKYTTA, 5 / Zdeněk Bodlák

65,5

 

 

ZN

12

RAYMOND, 9 / ž. Bohuslav Mátl

70

 

 

ZN

2

RICETTA, 7 / Jan Derych

65,5

 

 


Cena Výstaviště Lysá n.Labem
Rovina IV.kat. - 1600m
3letí

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

9

DANUBIUS, 3 / Ondřej Velek

57

BOJ

 

2.

12

PINK, 3 / ž. Jaromír Šafář 2

59

3.4

 

3.

13

ROSE WILD, 3 / ž. Milan Zatloukal

57

krk

 

4.

5

ARTAGAN, 3 / ž. Petr Foret

58

3 1/4

 

5.

14

CORVINA, 3 / am. Pavlína Filipová

52

1 1/2

 

6.

7

HEGNUS, 3 / ž. Jiří Chaloupka

59

3.4

 

7.

2

MARQUESS, 3 / am. Kateřina Hlubučková

54,5

1.2

 

8.

8

LARIKA, 3 / Vendula Korečková

54

1 3/4

 

9.

4

TEREK(POL), 3 / am. Radka Hradcová

54

krk

 

10.

6

TERASA, 3 / Tomáš Vraj

56,5

6

 

11.

1

GIPSIE, 3 / Josef Mysliveček

53

10

 


Cena společnosti Pilecký
Rovina III.kat. - 1700m
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

2

AUENWUNDER(GER), 5 / ž. Petr Foret

61

BOJ

 

2.

12

REK(POL*), 5 / ž. Jaromír Šafář 2

62,5

krk

 

3.

6

MILERYT(POL), 4 / ž. Radek Koplík 4

62,5

3

 

4.

11

HAPPY MOOD(GER), 4 / Ondřej Velek

58,5

4

 

5.

14

STEP FORWARD(SLO), 7 / Jan Derych

61

1

 

6.

10

PRINCESS LENA, 5 / Jan Verner

59,5

3 1/4

 

7.

9

LABBELA, 5 / ž. Jiří Chaloupka

62

1.2

 

8.

4

VAZON(GB), 11 / Josef Sovka

62

krk

 

9.

13

TRULY LAST(POL), 4 / Vendula Korečková

59,5

7

 

10.

1

BE CHIEF(POL), 4 / Tomáš Vraj

61

4

 

11.

3

FASTANLEY, 9 / žk. Marian Kolčava

59

10

 

12.

5

KSIAŽE CHIEF(POL), 4 / am. Pavlína Filipová

59

3

 

S

7

GRENADA(POL), 3 / Josef Mysliveček

53

 

 


Prvomájová steeplechase společnosti INTENSYS-CZ
Steeplechase I.kat. - 4200m
5letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

4

URSAN(POL), 8 / ž. Pavel Kašný

67

TUHÝ BOJ

 

1.

8

ZULEJKA, 6 / Libor Šimůnek

65

současně

 

3.

5

BAGGIO(POL), 9 / ž. Marcel Novák

67

3 1/2

 

4.

1

FAR PLAN(POL), 5 / Rostislav Benš

67

11

 

5.

6

MAGIC SLIPPER(GER), 6 / Josef Sovka

67

8

 

6.

7

ILYA(GER*), 7 / Zdeněk Řezáč

65

daleko

 

Z

2

CENNÁ PANENKA, 5 / Zdeněk Bodlák

65

 

 

Z

3

PONTE, 7 / Josef Borč

67

 

 

Z

9

VODORYS, 9 / ž. Bohuslav Mátl

67

 

 

Z

10

BLACK DIAMOND(IRE), 9 / ž. Josef Váňa 3

67

 

 


Handicap společnosti Rental.CZ
Rovina V.kat. - 1300m, handicap
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

6

OCEANE, 5 / ž. Jaromír Šafář 2

63

JISTĚ

 

2.

8

WERMUT, 4 / am. Pavlína Filipová

50

1 1/4

 

3.

4

NEXTREME, 6 / Ondřej Velek

61,5

krk

 

4.

3

CALABRIE, 6 / ž. Milan Zatloukal

63

1 3/4

 

4.

7

SABIR, 8 / ž. Petr Foret

56

současně

 

6.

5

QUEENBACK, 10 / Jan Derych

63,5

1.2

 

7.

1

PORTA CILA, 3 / ž. Jiří Chaloupka

59

7

 

8.

2

BLOKACE, 7 / Josef Sovka

57,5

8

 


Proutěné překážky NIOSPORT AGENCY
Proutky IV.kat. - 3200m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

9

DŽIN, 5 / Libor Šimůnek

68

V. LEHCE

 

2.

4

MADELINA, 7 / ž. Bohuslav Mátl

67,5

7

 

3.

1

WHITE FACES(GER), 8 / am. Vladimír Černý

66

8

 

4.

5

BORSALINO, 5 / Vladimír Verner

67

1 1/4

 

5.

8

FLORENDO(GB), 4 / Barbora Málková

62,5

6

 

6.

7

CAMPARA(POL), 5 / Michal Kubík

68

krk

 

7.

10

WYONA(GER), 5 / ž. Josef Váňa 3

67,5

7

 

Z

3

KAREY, 8 / Ondřej Velek

67

 

 

Z

2

MANACOR(GER), 5 / ž. Marcel Novák

72,5

 

 

ZN

6

MAYFLOWER, 5 / Josef Sovka

65