6.7.2012

Handicap společnosti SKY-SOFT
Rovina V.kat. - 1300m, handicap
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

3

VIA MIA, 3 / Jan Verner

52,5

JISTĚ

 

2.

6

WIRTENA, 10 / ž. Václav Janáček

58,5

2 1/2

 

3.

11

BUŘINKA, 4 / ž. Jiří Chaloupka

61

2

 

4.

7

PORTA CILA, 3 / žk. Martin Laube

51,5

krk

 

5.

10

WERMUT, 4 / am. Pavlína Filipová

50

krk

 

6.

9

ORWELLO, 3 / ž. Tomáš Lukášek

56

1 1/4

 

7.

5

SABIR, 8 / ž. Petr Foret

56

krk

 

8.

1

HMAT, 6 / Pavlína Honsová

59

2 1/4

 

9.

4

TERASA, 3 / am. Leona Hloužková

59

5

 

10.

8

GIPSIE, 3 / Ingrid Koplíková

50

5

 

11.

2

TORLOU, 3 / ž. Martin Pišl

58

4

 


Cena společnosti MARTIN TOUR
Rovina IV.kat. - 1300m
2letí

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

4

HIGH DANDA, 2 / Jan Verner

53,5

BOJ

 

2.

6

SEBASTIANO, 2 / ž. Václav Janáček

58

1.2

 

3.

2

CIPAP, 2 / ž. Tomáš Lukášek

56

4

 

4.

1

PALEFACE, 2 / Martin Piruch

54

6

 

5.

3

ROWDIE, 2 / ž. Jaromír Šafář 2

58

7

 

6.

5

LADY FOREVER, 2 / ž. Jiří Chaloupka

57,5

1 1/2

 

7.

7

TRIPHIDA, 2 / Ingrid Koplíková

53,5

4

 


Steeplechase hoteli MERAN
Steeplechase IV.kat. - 3600m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

11

GEJZIR(GB), 4 / ž. Dušan Andrés

67

ZADRŽENĚ

 

2.

6

OPEN TOUR(IRE), 4 / ž. Bohuslav Mátl

65

16

 

3.

13

LABRADOR, 12 / ž. Luboš Urbánek

69

7

 

4.

5

VIRVÁL, 4 / ž. Jan Faltejsek

64

1.2

 

5.

12

MAJOR WAKO(GER), 10 / Michal Kubík

66,5

daleko

 

6.

3

TESIOV, 6 / ž. Jaroslav Myška

69

daleko

 

Z

9

BANZAI(GER), 7 / Martin Liška

66,5

 

 

Z

7

VAKRIA, 5 / ž. Marcel Novák

67

 

 

Z

4

LETNÍ LOOK, 5 / ž. Pavel Kašný

69

 

 

Z

2

MARSYLIANKA(POL), 7 / Milan Kos

67

 

 

ZN

8

LUCULUS, 8 / Ondřej Velek

69,5

 

 

SN

10

INVAZE, 5 / Vladimír Verner

64,5

 

 


Cena společnosti MICRONIX
Rovina IV.kat. - 1600m
3letí

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

3

LIGHT FOOTED(IRE), 3 / ž. Milan Zatloukal

57,5

BOJ

 

2.

10

FACE TO FACE, 3 / ž. Václav Janáček

60

krk

 

3.

4

YES MAN(FR), 3 / ž. René Koplík 3

60

2 1/4

 

4.

5

WILD COUNTRY(GER), 3 / ž. Tomáš Lukášek

59

hlava

 

5.

9

PUDŘÍK, 3 / ž. Jaromír Šafář 2

58

krk

 

6.

8

PORTENGO(GB), 3 / Ondřej Velek

57

1

 

7.

6

TRANSFER(POL), 3 / ž. Radek Koplík 4

58

5

 

8.

14

ICYDA, 3 / ž. Jiří Chaloupka

57,5

3 1/4

 

9.

1

LARIKA, 3 / ž. Vendula Korečková

57,5

1

 

10.

12

REGGISIA, 3 / ž. Dušan Andrés

58

3

 

11.

7

DAXANIA(POL), 3 / ž. Petr Foret

56,5

4

 

12.

2

PROVOKACE, 3 / Martin Piruch

54

5

 

13.

11

LISA TO JAVA, 3 / žk. Martin Laube

53

krk

 

14.

13

BLONDYNA(GB), 3 / Jan Verner

55

1 3/4

 


Steeplechase společnosti STAVOKOMPLET
Steeplechase III.kat. - 4200m
5letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

1

GREEK SUN, 8 / ž. Marcel Novák

67

JISTĚ

 

2.

7

SAURON, 6 / Martin Liška

65

2

 

3.

5

KSIEŽNA VEGAS(POL), 6 / ž. Pavel Kašný

65

2 1/2

 

4.

4

NEFERTITI, 5 / ž. Dušan Andrés

64

daleko

 

5.

8

PLAYLETA, 9 / ž. Jan Faltejsek

65

3.4

 

6.

3

VELBERT(POL), 5 / Libor Šimůnek

66,5

1.2

 

Z

10

ESPERAR, 6 / ž. Luboš Urbánek

66,5

 

 

Z

9

RESERL(GER), 9 / Ondřej Velek

61,5

 

 

Z

6

LETNÍ DÉŠŤ, 8 / Vladimír Verner

64,5

 

 


Cena společnosti PILECKÝ
Rovina III.kat. - 1700m
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

3

NIGHTINSHINING(IRE), 7 / ž. Václav Janáček

62,5

JISTĚ

 

2.

4

CHAR, 3 / Ingrid Koplíková

53

2 1/2

 

3.

7

VAZON(GB), 11 / ž. Tomáš Lukášek

60

krk

 

4.

5

RIVER SPEED(GER), 7 / ž. Jiří Chaloupka

60

nos

 

5.

10

LUCIJANUS, 5 / ž. Dušan Andrés

60

6

 

6.

9

OSTUNG(IRE), 4 / ž. Milan Zatloukal

58,5

1 3/4

 

7.

12

REK(POL*), 5 / ž. Jaromír Šafář 2

60

4

 

8.

6

MACK THE KNIFE, 5 / ž. Radek Koplík 4

62,5

1.2

 

9.

2

DANUBIUS, 3 / žk. Martin Laube

51

11

 

10.

8

AUSTIN, 4 / ž. Martin Pišl

60

3

 

11.

11

HAKUMA MATATA, 6 / am. Kateřina Hlubučková

60

daleko

 


Cena společnosti ALEF NULA
Rovina IV.kat. - 2200m
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

12

EMILLY`S ACADEMY(GB), 3 / ž. Václav Janáček

56

TUHÝ BOJ

 

2.

2

GREATE GENEROUS(GB), 5 / ž. Tomáš Lukášek

61

nos

 

3.

10

INNOWACJA(POL), 5 / ž. Petr Foret

59,5

5

 

4.

13

RING OF FIRE, 3 / ž. Jaromír Šafář 2

54,5

1.2

 

5.

8

ALSINA(GER), 4 / Ingrid Koplíková

58

1 1/4

 

6.

6

ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 8 / am. Pavlína Filipová

56

1 3/4

 

7.

1

STEP FORWARD(SLO), 7 / Miroslava Přibylová

58,5

krk

 

8.

3

WELL MAN(GER), 7 / ž. Jiří Chaloupka

61

3.4

 

9.

9

KROFT, 4 / ž. Milan Zatloukal

61

1 1/4

 

10.

4

BÁDEN, 3 / Pavlína Honsová

56

nos

 

11.

11

WAHIGH, 4 / ž. Radek Koplík 4

61

4 1/2

 

12.

7

GOLEO(GER), 5 / žk. Martin Laube

57,5

17

 

13.

5

ALONG, 6 / am. Dagmar Grassingerová

61

14

 


Proutěné překážky pískovny KŘENEK
Proutky IV.kat. - 3000m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

5

FLAME RISK, 5 / Ondřej Velek

64

LEHCE

 

2.

10

FABREGAS, 4 / ž. Bohuslav Mátl

66

6

 

3.

6

RESCATOR, 5 / Ivan Siegl, Ing.

66

krk

 

4.

11

DALMACIO(GER), 4 / ž. Jan Faltejsek

64,5

6

 

5.

9

MADELINA, 7 / ž. Jaroslav Myška

67,5

2 1/2

 

6.

2

BALOO, 6 / Zdeněk Řezáč

66

16

 

7.

7

RABBIT KING`S BEST(GB), 4 / ž. Dušan Andrés

64

kr.hlava

 

8.

8

PRINCESS LENA, 5 / ž. Luboš Urbánek

67

daleko

 

Z

1

BORSALINO, 5 / Vladimír Verner

66

 

 

PN

4

WANEXA, 5 / Jakub Kocman

64