6.8.2011


Cena společnosti Rabbit Trhový Štěpánov
Rovina IV.kat. - 1300m
2letí

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

5

PAULLINKA, 2 / ž. Tomáš Lukášek

57

LEHCE

 

2.

6

SWEET CAFE, 2 / Kateřina Palupčíková

52,5

6

 

3.

7

SINDIBAD, 2 / ž. Milan Zatloukal

57

hlava

 

4.

2

VENUS DIVINE, 2 / Tomáš Vraj

55,5

1 3/4

 

5.

4

RAMPULINA, 2 / Jan Verner

53,5

4

 

6.

1

DANETA, 2 / ž. Vendula Korečková

55

2 1/2

 

7.

8

ROWDIE, 2 / ž. Jiří Chaloupka

58

8

 

8.

3

FABIEN, 2 / ž. Jaromír Šafář 2

56

3 1/2

 


Steeplechase společnosti Pilecký
Steeplechase IV.kat. - 3600m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

5

HUGO KUB, 5 / Zdeněk Řezáč

65,5

LEHCE

 

2.

1

SHERENTO, 8 / ž. Josef Bartoš 2

68

7

 

3.

6

LIPI(GB), 5 / ž. Bohuslav Mátl

68

3 1/2

 

4.

8

KINDLY BOY, 6 / ž. Marcel Novák

68

5

 

5.

7

AL JAZ, 5 / ž. Jaroslav Myška

69

3

 

6.

4

NEWMARKET(GER), 5 / Barbora Málková

65,5

daleko

 

Z

12

GALWAY, 4 / ž. Dušan Andrés

64

 

 

Z

9

PTÁK OHNIVÁK, 9 / Josef Sovka

65,5

 

 

PN

3

APART, 9 / ž. Jan Faltejsek

68

 

 

ZN

11

PARPAR, 8 / Ludvík Temel

65,5

 

 

ZN

10

FOSCARIO(GER), 5 / ž. Jan Korpas

68

 

 

ZN

2

MAJOR WAKO(GER), 10 / Michal Kubík

65,5

 

 


Cena společnosti CONSEQ
Rovina II.kat - 2400m
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

9

STROMBOLI, 3 / Tomáš Vraj

55,5

JISTĚ

 

2.

6

ROCKY RAINBOW(ITY), 3 / ž. Jiří Chaloupka

57,5

1 1/4

 

3.

11

GALANTERY(FR), 3 / ž. Petr Foret

55

4

 

4.

8

RIVER SPEED(GER), 7 / ž. Radek Koplík 4

60

3 1/2

 

5.

4

SARACENIAN(GB), 4 / ž. Jan Rája

60

krk

 

6.

2

NEW JAPE(POL), 6 / ž. Milan Zatloukal

60

5

 

7.

3

GARDES(IRE), 6 / ž. Dušan Andrés

60

7

 

8.

10

REK(POL*), 5 / ž. Jaromír Šafář 2

60

krk

 

9.

5

FLYING EAGLE(POL), 4 / am. Pavlína Filipová

57

3

 

10.

12

APARTMAN, 6 / žk. Martin Laube

56,5

6

 


Proutěné překážky společnosti TERON
Proutky II.kat. - 3600m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

2

ZUGOR, 5 / ž. Jan Faltejsek

67

ZADRŽENĚ

 

2.

8

DEKOLT(POL), 5 / ž. Dušan Andrés

67

4

 

3.

4

SUN COURT(POL), 8 / Josef Sovka

67

6

 

4.

1

VALIANT(GER), 6 / ž. Jaroslav Brečka

68

8

 

5.

5

ZADAR(POL), 8 / ž. Pavel Kašný

67

3

 

Z

3

DICK MORRIS(IRE), 6 / ž. Josef Bartoš 2

67

 

 

Z

7

FLAME RISK, 5 / Ondřej Velek

65

 

 

Z

6

YORK CITY, 10 / ž. Marcel Novák

67

 

 


Srpnová steeplechase Výstaviště Lysá n.Labem
memoriál Evy Palyzové
Steeplechase I.kat. - 4200m
5letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

5

SOROS(POL), 5 / ž. Josef Bartoš 2

67

JISTĚ

 

2.

8

O`KEY(POL), 8 / Libor Šimůnek

67

2 1/4

 

3.

4

RONINO(POL), 6 / ž. Jaroslav Myška

67

2 1/2

 

4.

6

DOBYVATEL, 7 / ž. Jan Faltejsek

67

1 1/4

 

5.

7

GREEK SUN, 8 / ž. Marcel Novák

67

2 1/4

 

6.

2

BODYGUARD(POL), 5 / ž. Pavel Kašný

67

18

 

PN

1

ISAR(GER*), 10 / ž. Marek Stromský

67

 

 

ZN

3

PALM ISLAND(FR), 10 / ž. Jaroslav Brečka

68

 

 


Cena společnosti STASAN
Rovina IV.kat. - 1700m
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

6

PORTENGO(GB), 3 / žk. Martin Laube

51,5

LEHCE

 

2.

8

OFICER(POL), 4 / ž. Radek Koplík 4

59

5

 

3.

3

YES MAN(FR), 3 / ž. René Koplík 3

58

hlava

 

4.

7

SHARP BROOK, 3 / Kateřina Palupčíková

52,5

1 1/4

 

5.

9

FORTEX, 6 / ž. Jaromír Šafář 2

59,5

hlava

 

6.

1

VAZON(GB), 11 / ž. Tomáš Lukášek

59

5

 

7.

11

CARINKA, 3 / ž. Vendula Korečková

54

krk

 

8.

12

SAGITÁRIUS, 6 / ž. Jiří Chaloupka

60

4

 

9.

10

NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 8 / ž. Jan Rája

60

1 1/4

 

10.

4

LIEVE STAR, 5 / ž. Milan Zatloukal

62,5

1 1/2

 


Cena společnosti Stavokomplet
Rovina IV.kat. - 1700m
3letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

12

AMPLIFICO(GB), 5 / Miroslava Přibylová

56,5

LEHCE

 

2.

4

CHEVA, 3 / am. Alena Pospíšilová

50

5

 

2.

8

NEZBEDA, 9 / am. Leona Hloužková

55,5

současně

 

4.

7

PUDŘÍK, 3 / ž. Jaromír Šafář 2

55

1 1/2

 

5.

6

FANTASTIC KORAN(IRE), 6 / ž. Petr Foret

60

1 3/4

 

6.

2

HOLY LIFE, 4 / ž. Vendula Korečková

57,5

1 1/4

 

7.

11

BÁDEN, 3 / Pavlína Honsová

56

4

 

8.

9

LAWSON, 4 / ž. Radek Koplík 4

59

1 1/4

 

9.

1

WENJA, 3 / ž. Milan Zatloukal

57

6

 

10.

3

DAMIAN(POL), 3 / Josef Mysliveček

52,5

2

 

11.

10

PALDOX(FR), 9 / ž. Jiří Chaloupka

59

1

 

12.

5

TASMÁNSKÝ ČERT, 3 / Jan Verner

55

4

 


Proutěné překážky Elektrizace želaznic Praha
Proutky IV.kat. - 3200m
4letí a starší

Poř.

St.č.

Jméno koně / Jezdec

Váha

Výrok

Dres

1.

9

TRIVERO(USA), 5 / ž. Jan Faltejsek

69

V. LEHCE

 

2.

3

BALOO, 6 / Zdeněk Řezáč

64,5

2 1/2

 

3.

7

NAKURU(GER), 7 / ž. Jaroslav Myška

69

7

 

4.

2

WILD DANGER(GER), 4 / ž. Dušan Andrés

64

6

 

5.

1

DOLUS(POL), 4 / Martin Liška

66

2 1/2

 

6.

10

NAMUR(POL), 11 / Libor Šimůnek

65,5

5

 

7.

8

ANAMO(FR), 4 / ž. Josef Bartoš 2

65

1 1/4

 

8.

4

PREMIER GARCON, 5 / ž. Marcel Novák

67

5

 

Z

5

PRINCESS LENA, 5 / Vladimír Verner

65

 

 

Z

6

SEDAR, 10 / ž. Pavel Kašný

67